İnsan Kaynakları

 

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

Birinci Grubu şirketleri kurulduğu günden bugüne, rekabette fark yaratabilmek adına en önemli sermayesinin insan kaynakları olduğunun bilinciyle hareket etmektedir. Bu nedenle çalışanlarının motivasyon ve memnuniyetine büyük önem vermektedir. Çalışanlarını her zaman kendi ailesinden biri olarak gören, Birini Grubu bu yola ‘Mutlu Aileler, Mutlu Çocuklar Yetiştirir’ sloganı adı altında çıkmıştır. Birinci Grubu, kendi çalışanlarını ailesi ve şirketlerini ise çocukları olarak görmektedir.

 

DEĞERLERİMİZ
İlk günden bugüne, değerlerimiz şunlardır;

Birlik, bütünlük, inanç, mükemmellik, sorumluluk ve yaratıcılık gibi unsurları kapsar.

Bu değerler, tüm şirketlerimizde alınan her karara yol göstermektedir.

Birinci Grubu olarak, çalıştığı kurumun geleceğiyle kendini bütünleştiren ve yaptığı işler ile değer katan insanların oluşturduğu bir yapıya inanmaktayız.

 

EĞİTİM

Şirket misyonumuz da çağa ayak uydurmak adı altında kurduğumuz ‘Birinci Eğitim Merkezi’ adı altında. Çalışma arkadaşlarımızı, hem kendi çalışma alanlarında onlara eğitim veriyor, hem de gelişen dünyamıza en iyi şekilde uyum sağlamak adı altında şirket değerlerimizle birlikte çalışma arkadaşlarımızın profesyonel ve kişisel gelişimlerini destekliyoruz.

Bu eğitim ve gelişim programları ile birlikte inanıyoruz ki, çalışma arkadaşlarımız kendilerini hem kişisel olarak hem de çalıştıkları iş bağlamında en iyi şekilde geliştirerek kendi hayatlarına daha güzel bir şekilde yön vermektedir. Mesleki ve teknik eğitim süreçleri ile çalışanlarımızın iş gelişimini sağlamayı hedefliyoruz.

İŞE ALIM
Birinci Grubu şirketler tarafından işe alınacak adaylarda aranan esas özellik başvuracağı pozisyonun gerektirdiği eğitim, deneyim, teknik bilgi ve kabiliyetlerinin yanında, Birinci Grubu değerleri ile örtüşen karakter ve kişilik özelliklerine sahip olunmasıdır. Sizde bu ailenin bir parçası olmak istiyorsanız [email protected] veya [email protected]’ a CV’nizi gönderin veya online iş başvuru formunu doldurarak bizlere başvurunuzu yapabilirsiniz.